Znajdziesz nas w Google+

Witraże Latos | Witraż | Szkło Artystyczne

Studio Witraży

Menu górne


Język:


Projektant wnętrz

        Od kilku lat mamy ogromną przyjemność współpracować ze świetnym krakowskim architektem wnętrz, oraz wspaniałym człowiekiem, panem Maciejem Szwecem.
        Realizacje prowadzone we współpracy z panem Maćkiem możemy określić jednym słowem - perfekcyjne. Gorąco polecamy osobom wymagającym, szukającym u projektanta wnętrz nieprzeciętnych umiejętności artystycznych, odpowiedniego wykształcenia, oraz wieloletniego doświadczenia w zawodzie. Prace prowadzone pod jego nadzorem przebiegają sprawnie i bez niepotrzebnych opóźnień, dzięki doskonałej logistyce oraz sprawdzonym wykonawcom. Pan Maciej jest przy tym człowiekiem niezwykle skromnym, ciepłym i kontaktowym. Na każdym etapie pracy widać, że tworzenie wspaniałych wnętrz jest jego ogromną pasją.

    

Maciej Szwec o sobie:

Urodzony w  1959 r.,
1982 - dyplom Wydziału Architektury Wnętrz krakowskiej ASP.
Dwunastoletnia praca dydaktyczna w rodzimej uczelni.

     Zawieszony między dwoma epokami, fascynacją rapitografem a programami komputerowymi, pozostałem wierny ideałom i pasji rozpalonej we mnie przez moich mistrzów.

     Każde kolejne wnętrze jest dla mnie nowym pretekstem do analizy funkcjonalnej , ergonomicznej i psychologicznej . Tak bronię się przed rutyną, choć z dystansem podchodzę do trendów.

    Lubię sprawować nadzór nad swoimi projektami , być świadkiem kreowania wnętrza . Na każdą realizację proponuję optymalny zespół ekip wykonawczych, z którymi łączą mnie lata współpracy. To recepta, jeśli nie na sukces, to przynajmniej zadowolenie klientów.

 

    Poza projektowaniem: rysunek, malarstwo, rzadziej rzeźba. Kilka wystaw monograficznych w ukochanych Włoszech, w Rzymie i Cassino. Spacery z psem i aparatem fotograficznym w poszukiwaniu mikrokosmosu.
    Nurkowanie któremu towarzyszy cisza i swobodne szybowanie w błękicie wody. Wędrówki po sennych miasteczkach, starych cmentarzach. W domu, książka, przeważnie historyczna, przy kominku i jedzenie mojej żony.

Zobacz również:

Menu dolne


Szkło Artystyczne na Google+ plus

Studio Witraży Latos, ul. Majewskiego 28, 42-530 Dąbrowa Górnicza, tel. (32) 729 85 46, kom. 502 206 711, e-mail: biuro@latos.com.pl

2024 Copyright by Latos